O nás

Vznik našej spoločnosti sa datuje do roku 2002 no aj napriek tomu máme dlhoročné skúsenosti v oblasti polygrafie, v ktorej pôsobíme od r. 1993. Sme rodinná firma, čiže aj náš prístup je vyslovene rodinný. Našou snahou je neustále sa zdokonaľovať a prispôsobovať technologické vybavenie tlačiarne ako aj pracovné procesy podmienkam a požiadavkám zákazníka. Od dopytu cez kalkuláciu až po expedíciu finálneho produktu je každý náš zákazník jedinečný a preto si zaslúži aj individuálny prístup.

Vybavenie našej tlačiarne nám dovoľuje spracovať papier od 50g./m2 až po 350g./m2 a to aj samoprepisovací papier (CB, CFB, CF) s následnou možnosťou číslovania, perforácie, lepenia do blokov. Taktiež Vám ponúkame tlač hlavičkových papierov, hospodárskych a firemných tlačív s už spomínaním následným spracovaním, tlač letákov, plagátov, prospektov s možnosťou laminácie, lakovaním, výsekom. Máme bohaté skúsenosti s tlačou kníh, skrípt, brožúr či už farebných alebo čierno-bielych s väzbou V1, V2, V3, V8, v prípade Č/B tlače kníh a skrípt sme schopní tlače aj v malých nákladoch od 1 kusu. Samozrejmosťou je tlač vizitiek (aj malé náklady), kalendárov (plagátových a špirálových), kalendárikov (s výsekom aj bez), tlač aj výsek škatuliek. Digitálna tlač zahŕňa aj veľkoformátovú tlač fotografií, reprodukcií či plagátov už od 1kusu.

Tešíme sa, že využijete naše služby a rozšírite rady našich spokojných zákazníkov, ktorí Vám potvrdia našu kvalitu a rýchlosť.

Kolektív pracovníkov tlačiarne MULTIPRINT s.r.o.
"... Vaša Tlačiareň"

Z portfólia tlačových služieb MULTIPRINT s.r.o. vykonáva najmä:

  • tlač jednofarebnú a plnofarebnú (ofsetová tlač, digitálna tlač)
  • falcovanie, bigovanie, lepenie a zošívanie, perforácia
  • výsek
  • tlač bežných a samoprepisovacích tlačív
  • veľkoformátová tlač
  • väzba diplomových prác